Konwersacje i coaching
językowy po angielsku

KONWERSACJE PO ANGIELSKU

Coaching językowy
po angielsku

Zmień swoje nawyki w oparciu o coaching językowy i konwersacje po angielsku z native speakerem.

Konwersacje po angielsku
z native speakerem

Wewnętrzna przemiana to najpiękniejsza życiowa podróż, jaką można przeżyć. Świadomość siebie, swoich mocnych i słabych stron oraz ograniczających nawyków to ogromny krok na ścieżce pozytywnej zmiany. Praca nad wszelkimi ograniczającymi czynnikami jest niczym kuźnia żelaza, miejsce w twoim umyśle, które hartujesz niczym kowal i formujesz w sobie znany kształt – jednostkę odrodzoną, wzmocnioną o świadomość siebie. Konwersacje po angielski podczas wspólnej pracy jest jak ciężki młot analizy, który w połączeniu ze zwinnością metod psychologicznych i wybranych na sesji technik stworzy w efekcie silnego i zdrowego człowieka. Dlatego kuj żelazo, póki gorące, decydując się na konwersacje w języku angielskim połączone z językowym coachingiem.

Bądź kowalem swojego losu, który przestanie być ograniczająca przestrzenią, a otwartym nieposkromionym horyzontem pełnym zdrowych nawyków, wewnętrznej harmonii w otoczeniu zdrowych relacji i samoświadomości.

Coach
języka angielskiego

W każdym dążeniu do celu istotna jest świadomość i konsekwencja. To filary, które umożliwiają sukces, również w zakresie rozwoju osobistego. Coaching językowy po angielsku to świetna możliwość wsparcia psychologicznego, ukierunkowania na właściwą ścieżkę życia, odkrycie swojego potencjału i całkowicie nowej, pozytywnej perspektywy spojrzenia na siebie i otoczenie. Krok po kroku ze stoickim spokojem wykorzystując efektywne techniki, jak choćby mindfulness czy pracę z emocjami, szlifować nowego, zdrowego siebie. Coaching językowy po angielsku to również świetny sposób integracji i odkrywania potencjału pracowników, szczególnie o charakterze międzynarodowym. Sesje coachingu językowego odbywać się mogą, zarówno online poprzez Skype, jak również bezpośrednio na miejscu w moim gabinecie lub siedzibie firmy. Decydując się na coaching językowy po angielsku (Warszawa i online) otwierasz się na przygodę, prowadzącą do niezwykłej wewnętrznej zmiany, co będzie miało przełożenie również na zewnątrz.

 

Jestem certyfikowanym native speakerem przez co możesz być pewny, że prowadzony przeze mnie coaching językowy po angielsku odbywać się będzie nie tylko z pełnym zrozumieniem i otwarciem na drugą stronę współpracy, ale i dbałością o walory językowe, tak, aby otrzymać w efekcie pełną satysfakcję z uczestnictwa w sesji coachingowej.

Coach języka angielskiego

Masz pytania – napisz

Umów się

na konsultację online lub wizytę w Warszawie
Jeśli czujesz, że zmagasz się od dłuższego czasu z problemem, który utrudnia Ci normalne funkcjonowanie. Relacje ciężko budować Ci na stabilnych podwalinach i zdrowych granicach, a dodatkowo masz problem z poczuciem własnej wartości lub zaburzeniami lękowymi, zapraszam Cię do odbycia wstępnej konsultacji psychologicznej online lub podczas spotkania w moim gabinecie. Wystarczy, że wyślesz maila lub wypełnisz formularz dostępny na stronie, a ja skontaktuję się z Tobą. Pamiętaj, niezależnie od problemu, z jakim się borykasz, nie jesteś z nim sam, a konsultacja psychologiczna online to pierwszy krok do lepszego samopoczucia i zdrowego trybu życia.

Bądź na bieżąco