Wsparcie psychologiczne
dla firm i pracowników

Wsparcie psychologiczne, mediacje, warsztaty i cosching dla firm i pracowników korporacji. Pomoc zdalna i na miejscu.

Psycholog dla firm

Wsparcie procesu kreatywności

Kreatywność to nieodłączny element procesu umysłowego człowieka, który pozwala na urzeczywistnianie idFei, pomysłów czy wyrażanie siebie poprzez różne kreatywne formy wyrazu. Jednak niekiedy proces ten bywa zaburzony, choćby poprzez niskie poczucie wartości, nieznajomość swojego pełnego potencjału czy blokujący stres. Poprzez warsztaty grupowe dla firm wspólnie wspólnie uczymy się technik kreatywnego myślenia, radzenia sobie ze stresem, uświadamiając sobie drzemiące w nas możliwości oraz ich późniejszego efektywnego wykorzystania w pracy zawodowej.

Analiza dynamiki grupowej.

Poprzez dogłębną analizę dynamiki grupowej obserwuję interakcje i relacje w grupie, również pod kątem współpracy. Dzięki czemu wyszczególniam role poszczególnych pracowników w grupie i ich wzajemny stosunek do innych członków grupy. To pozwala oszacować cele zespołu i ich realizację. Co więcej zauważając kompetencje i umiejętności pracownicze, które warto rozwijać w dalszym procesie warsztatowym.

Mediacje w firmie

Wspomagam rozwiązywanie konfliktów na tle interpersonalnym, ucząc, jak dochodzić do porozumienia w kwestiach spornych, również na tle cywilno-prawnym, często zapobiegając wejścia na drogę sądową. W swojej praktyce zachowuje nie tylko profesjonalizm, ale też bezstronność, dążąc do ugody będącej satysfakcjonującą dla obu skonfliktowanych stron.

Interwencja konfliktów interpersonalnych

Zrozumienie przyczyny konfliktów interpersonalnych to podstawa sprzyjająca ich rozwiązywaniu. Za pośrednictwem kursów online lub warsztatów grupowych wspomagam poprzez różne przykłady, jak działać w przypadku pojawienia się sytuacji konfliktowych, tak, aby w rezultacie obie strony miały charakter wygrany-wygrany, nie zaś przegrany-wygrany. Przedstawiając również techniki przeciwdziałające pojawianiu się konfliktów.

Grupa udrażniania komunikacji w zespole

Filarem dobrej współpracy w zespole jest dobra komunikacja między poszczególnymi jej członkami. Szczególnie, jeśli grupę tworzą bardzo odmienne typy osobowości. Podczas warsztatów grupowych uczymy się różnych skutecznych technik nawiązywania relacji i sposobu pracy i komunikowania się w grupie, dla osiągania jeszcze lepszych rezultatów i budowania zdrowych i dobrych relacji między pracownikami.

Sesje wolnych skojarzeń i refleksji dla działań biznesowych

To bardzo kreatywna forma warsztatów, podczas której wykorzystuję wszelkiego rodzaju skojarzenia, gry, burze mózgów, marzenia senne, a nawet metodę swobodnego pisania. Wszystko, aby pobudzić kreatywny potencjał drzemiący, w każdej jednostce. To świetna forma motywacji i kreatywnego rozwoju, w którym maksymalnie wykorzystuje się potencjał.

Coaching indywidualny

To przygoda w stronę przemiany, nieznanych zakątków umysłu i drzemiącego, w każdym człowieku potencjału. Podczas sesji coachingowych określamy cele do osiągnięcia oraz metody, które będą wspierać pacjenta w ich osiąganiu. To również spojrzenie na siebie i swoje życie z całkowicie innej, świeższej perspektywy i gotowości do realnych pozytywnych zmian dla poczucia jeszcze większej satysfakcji.

Coaching indywidualny po angielsku

Osoby będące obcokrajowcami lub pracujące w firmie międzynarodowej mogą uzyskać coaching indywidualny w pełni w języku angielskim. To wspaniała możliwość rozwoju i poszerzenie perspektywy o sobie samym i rzeczywistości. Gwarancja wejścia na całkowicie nowe lądy samoświadomości i odkrywania własnego potencjału.

Coaching grupowy

Praca w grupach to budowanie nie tylko poczucia pewności siebie, szczególnie poprzez wystąpienia publiczne, ale też otwarcie się na całkowicie nowe możliwości. Podczas warsztatów, wykorzystując m.in. technikę mindfulness czy zarządzania emocjami i własnym potencjałem tworzę warunki umożliwiające odkrycie w sobie nowych horyzontów.

Coaching grupowy po angielsku

Integracja środowiska międzynarodowego poprzez warsztaty coachingowe to świetny sposób na budowanie relacji interpersonalnych w firmie. Pozwala nie tylko na naukę pracy w różnorodnej grupie, ale i świadome stawianie sobie celów i ich osiąganie poprzez pełne wykorzystanie indywidualnego potencjału, każdego członka grupy.

Masz pytania – napisz

Umów się

na konsultację online lub wizytę w Warszawie
Jeśli czujesz, że zmagasz się od dłuższego czasu z problemem, który utrudnia Ci normalne funkcjonowanie. Relacje ciężko budować Ci na stabilnych podwalinach i zdrowych granicach, a dodatkowo masz problem z poczuciem własnej wartości lub zaburzeniami lękowymi, zapraszam Cię do odbycia wstępnej konsultacji psychologicznej online lub podczas spotkania w moim gabinecie. Wystarczy, że wyślesz maila lub wypełnisz formularz dostępny na stronie, a ja skontaktuję się z Tobą. Pamiętaj, niezależnie od problemu, z jakim się borykasz, nie jesteś z nim sam, a konsultacja psychologiczna online to pierwszy krok do lepszego samopoczucia i zdrowego trybu życia.

Bądź na bieżąco