psychoterapeuta
psycholog
coach

SUMMARY

Wspieram, uczę, uświadamiam, jak wieść satysfakcjonujące i szczęśliwe życie, poprzez wsparcie psychologiczne przez internet i bezpośredni kontakt.

Wspomagam firmy poprzez specjalistyczny coaching motywując i rozwijając umiejętności miękkie pracowników.

KILKA SŁÓW O MNIE I KIM JESTEM

Kim jestem

Kacper Stengert
psychoterapeuta, psycholog, coach.

Z wykształcenia magister psychologii na Uniwersytecie Warszawskim na kierunki Warsaw International Studies in Psychology. Swoje umiejętności psychoterapeutyczne poszerzał podczas 4-letniego Studium Psychoterapii oraz 2-letniej Szkoły Psychoterapii Grupowej w “Laboratorium Psychoedukacji.

W swojej pracy ukierunkowany jest na nurt psychodynamiczny, który w swoim głównym założeniu skupia się wokół zrozumienia nieuświadomionych przyczyn cierpienia, aby nie tylko w pełni je zrozumieć, ale też i efektywnie i świadomie móc na nie wpłynąć. Wykorzystuje też nurt integracyjny, pozwalający na zdiagnozowanie negatywnych schematów funkcjonowania.

Psycholog Kacper Stengert to również autor wielu koncepcyjnych kursów online i warsztatów o charakterze grupowym oraz indywidualnych, których priorytetem jest kompletne wsparcie psychologiczne dla firm i klientów indywidualnych.

MOJE DOŚWIADCZENIE W

Psychoterapii
i psychologii

W mojej pracy kieruję się jedną główną wartością, że to pacjent jest najważniejszy w całym procesie terapeutycznym. Zagłębiając się w to, on kim dokładnie jest i w jakim zakresie niezbędna jest mu moja pomoc. Poprzez wsparcie psychologiczne przez internet staram się, aby pacjent, który się do mnie zgłaszał znalazł to czego, szuka, czyli równowagę, zrozumienie, wspierając go w nawiązywaniu zdrowych relacji oraz uzyskaniu pełnego zdrowia psychicznego. Podczas spotkań w gabinecie również otaczam, każdego pacjenta empatią i otwartością, pozwalając mu na poczucie pełnej swobody.  

 

W ostatnich latach doświadczenie zawodowe zdobywałem w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale  Diagnostyczno-Terapeutycznym, w Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Nowowiejskiego, w Akademii Rodzinnej Służew oraz Fundacji United Way Polska w Sekcji Pomocy Psychoterapeutycznej i Psychologicznej.

SPECJALIZACJE

Moja specjalizacja

w psychoterapii i psychologii

Poprzez wsparcie psychologiczne przez internet staram się, aby pacjent, który się do mnie zgłaszał znalazł to czego, szuka, czyli równowagę, zrozumienie, wspierając go w nawiązywaniu zdrowych relacji oraz uzyskaniu pełnego zdrowia psychicznego. Podczas spotkań w gabinecie również otaczam, każdego pacjenta empatią i otwartością, pozwalając mu na poczucie pełnej swobody.

W ostatnich latach doświadczenie zawodowe zdobywałem w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym, w Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Nowowiejskiego, w Akademii Rodzinnej Służew oraz Fundacji United Way Polska w Sekcji Pomocy Psychoterapeutycznej i Psychologicznej.

SPECJALIZACJE

Co robię na co dzień

W swojej codziennej pracy, jako psychoterapeuta online i bezpośrednio wspieram swoich klientów, pomagając im przechodzić kryzysy życiowe, obniżenia nastroju oraz stany depresyjne czy poczucia osamotnienia. Poprzez konsultacje online oraz podczas spotkań w gabinecie przepracowuję z pacjentami objawy lękowe, fobie, a nawet izolację społeczną, będącą następstwem zaburzeń osobowości. Pracuję z klientami. którzy zmagają się z agresją, prokrastynacją czy niskim poczuciem wartości. Daję również wsparcie psychologiczne dla firm poprzez warsztaty grupowe oraz indywidualne w zakresie redukcji stresu, mediacji, rozwiązywania sytuacji konfliktowych czy wyjaśniając różnorodne techniki ugruntowania oraz motywowania, wpływające na późniejszą efektywność pracowników.

OPINIE

Opinie moich klientów

WSPÓŁPRACA

Moi współpracownicy

Firmy i organizacje, dla których zrealizowałem różne projekty, 
od usług językowych, przez usługi biznesowe, aż po usługi psychologiczne
i psychoterapeutyczne, 
oraz towarszystwa psychologiczne
i psychoterapeutyczne do których należę:

WSPÓŁPRACA

Moi współpracownicy

Firmy i organizacje, dla których zrealizowałem różne projekty, 
od usług językowych, przez usługi biznesowe, aż po usługi psychologiczne
i psychoterapeutyczne, 
oraz towarszystwa psychologiczne
i psychoterapeutyczne do których należę:

Porozmawiaj
ze mną

Jestem tu dla Ciebie

Umów się na
wizytę online
lub stacjonarnie

Napisz maila
lub zadzwoń

Zapraszam!

Bądź na bieżąco