Skontaktuj się ze mną.
Porozmawiajmy.

Kacper Stengert Enterprises

ul. Prymasa Augusta Hlonda 2/121
02-972 Warszaw

kacperstengert@gmail.com

 +48 516 179 268

Zarezerwuj wizytę online

Psychoterapia warszawa online

Napisz do mnie

Interesuje Cię konsultacja psychologiczna online? Zastanawiasz się, ile kosztuje wizyta u psychologa? A może po prostu potrzebujesz cyklicznego wsparcia psychologicznego? Pragniesz poszerzyć umiejętności interpersonalne swoich pracowników? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytanie, znalazłeś się na odpowiedniej stronie. Wykorzystując formularz kontaktowy napisz do mnie, aby umówić się na konsultację psychologiczną, podczas której dogłębnie przeanalizujemy Twój problem. Wypełniając formularz możesz też skorzystać z możliwości umówienia się na warsztaty grupowe i wsparcie psychologiczne dla firm. Zatem do zobaczenia online lub w moim gabinecie.

Zadzwoń do mnie

Nie chcesz czekać na odpowiedź mailową? Potrzebujesz szybkiej pomocy psychologicznej lub umówienia się na interwencję kryzysową? Skontaktuj się ze mną wybierając numer telefonu dostępny na stronie, aby od razu umówić się na wizytę lub otrzymać wstępną konsultację psychologiczną. Jeśli, zależy Ci na czasie, aby jak najszybciej zorganizować warsztaty dla swoich pracowników w oparciu o techniki uważności, budowania relacji interpersonalnych i zarządzania stresem – czekam na Twój telefon.

Odwiedź mnie (lub umów się na wizytę)

Preferujesz tradycyjną formę kontaktu? Konsultacja psychologiczna online nie wchodzi w grę? Chcesz skorzystać ze wsparcia psychologicznego dla firm? Zapraszam do jednego z czterech gabinetów, które mieszczą się w Warszawie, w których przyjmuję:

  • MyMood Mindcare – ul. Migdałowa 10/U6 
  • Przystań Psychologiczna – pl. Konstytuacji 46 
  • Instytut Psychoimmunologii – ul Sułkowskiego 9 
  • Warszawskie Centrum Psychoterapii – al. KEN 47


Aby umówić się na wizytę wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego lub skontaktować się telefonicznie.

Jak można skontaktować się ze mną?

Z myślą o komforcie klienta, na stronie dostępne są dwie możliwości bezpośredniego kontaktu w celu umówienia wizyty lub otrzymania zdalnej pomocy psychologicznej. Pierwsza forma to formularz kontaktowy, na który w odpowiedzi otrzymasz mail lub skontaktuję się z Tobą telefonicznie, zaś druga forma to bezpośredni telefon do gabinetu. Ty decydujesz, która z możliwości jest dla Ciebie najbardziej komfortowa.

Sesje online – na jakich komunikatorach odbywają się?

Podczas sesji czy konsultacji psychologicznej online wraz z pacjentem komunikuję się wykorzystując połączenie za pośrednictwem Skype’a. Na życzenie klienta można wybrać inny wariant komunikatora online do przeprowadzenia indywidualnej sesji terapeutycznej.

Zobacz mój profil na:

Komunikuję się przy użyciu:

Gdzie w Warszawie można się ze mną spotkać na wizytę?

Na co dzień umówić się na wizytę w moim gabinecie, można umówić się bezpośrednio przez formularz lub za pośrednictwem telefonu. Gabinety mieszczą się w:
  • MyMood Mindcare – ul. Migdałowa 10/U6
  • Przystań Psychologiczna – pl. Konstytuacji 46
  • Instytut Psychoimmunologii – ul Sułkowskiego 9
  • Warszawskie Centrum Psychoterapii – al. KEN 47
Z myślą o obcokrajowcach, jest też możliwość umówienia się na konsultację psychologiczną online, również w języku angielskim. Parking dla klientów. Dla klientów przyjeżdżających na wizytę własnym samochodem jest możliwość zaparkowania auta w okolicach ośrodków. Dojazd komunikacją miejską w Warszawie. Pacjenci dojeżdżający komunikacją miejską z centrum, mogą skorzystać z metra lub komunikacją miejską z przesiadkami do wszystkich czterech ośrodków.
4_mymood
4_mymood
2_przystan
3_ipsi

Bądź na bieżąco